SmíchOff/On

SmíchOff/On

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Co vy na to pane Šmoldas?

Divadlo U hasičů, Praha

24.11.201716.01.2018

Délka představení: 2 h 40 min, včetně přestávky.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Živý hudební doprovod zajišťuje pětičlenný orchestr.

Švandovo divadlo slaví 130 let. Sto třicet let na Smíchově, na levém břehu, mimo centrum. Nahlédněte s námi za kulisy; do hereckých šaten, kde se miluje a trpí, intrikuje a kují se pikle. Dozvíte se, kdo s kým a proč, ale také to, že divadlo je vášeň a prokletí, že vás chytne a nepustí, a že nejlepší je umřít na jevišti. Defilé slavných jmen a premiér i méně povedené chvilky smíchovské scény, která mockrát změnila jméno, ale nikdy génia loci. S doprovodem živého orchestru a mnoha songy se dozvíte, kdo byli a kdo jsou herci Švandova divadla. Ve Smíchoff/onu jsou sami za sebe. Díky bohu se na sebe umí podívat s nadhledem.

Facebook