Příběhy obyčejného hovadství

Příběhy obyčejného hovadství

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Charleyova teta

Divadlo na Jezerce, Praha 4

21.11.201730.01.2018

Komedie o ušlechtilých duších v neušlechtilých tělech.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Také máte někdy pocit, že vaše tělo je jako prohnilý pokojíček, ve kterém žije milá holčička, ale nemůže ven? A máte někdy pocit, že jste naopak vy divoká holčička, kterou nutí žít ve velkém civilizovaném pokojíčku, tedy světě. Ne? Tak to asi nejste hovada. Ale přesto se můžete jít podívat, jaké roztodivné příhody se můžou hovadům stát. Tomáš Svoboda s Petrem Kolečkem připravili pro soubor Městského divadla Kladno ostrou komedii, která však kromě nevhodného humoru může také nabídnout velmi nadsazený pohled na naši takzvaně „civilizovanou“ společnost. Pokud se nebojíte bavit, přijďte na točnu MDK.

Představení je do 18 let nepřístupné a nevhodné pro prudérní osoby.        

 

Hrají: Petr Pěknic, Štěpán Benoni, Tomáš Petřík, Lenka Zahradnická, Šárka Opršálová, Zuzana Mixová, Jaroslav Slánský, Zdeněk Velen, Antonín Prynke, Vendelín Lévai, Růžena Hammerová, Ivana Arnaudovová

Režie: Tomáš Svoboda

Facebook