Bible: Kompletní slovo boží (výcuc) ve 120 minutách

Bible: Kompletní slovo boží (výcuc) ve 120 minutách

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Caveman

Různá místa v České republice

20.01.201815.05.2018

Podivuhodné cesty Julese Verna

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

20.01.201810.02.2018

Něžná show o knize knih.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Populární američtí komici ze společnosti Reduced Shakespeare Company se po souborném díle Williama Shakespeara zkusili vypořádat ve 120 minutách také s Biblí. Osobitý humor Britů se na jevišti Městského divadla v Kladně střetne s českým pojetím komedie v podání režiséra Tomáše Svobody, kterému rovněž není cizí žádná ztřeštěnost. Městské divadlo Kladno uvádí kabaret plný veselých příhod zpod Golanských výšin v české premiéře. Český překlad pořídil přímo pro kladenskou scénu Ondřej Formánek.

Hrají: Štěpán Benoni, Zdeněk Dolanský, Zdeněk Velen

Režie: Tomáš Svoboda

Facebook