Tajemné rozcestí neboli Zlatá rybka po Estonsku

Tajemné rozcestí neboli Zlatá rybka po Estonsku

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

407 gramů z Bohumila Hrabala

Divadlo v Dlouhé, Praha 1

20.11.2017

Jaan Tätte - Hra o zázracích  a penězích a také o děravé naději, že by láska a peníze mohly být slučitelné.

DERNIÉRA

 

Délka představení: 2h

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hra o zázracích  a penězích a také o děravé naději, že by láska a peníze mohly být slučitelné.

Tajemné rozcestí je moderní parafrází pohádky o zlaté rybce. Hra byla s úspěchem uvedena nejen v Tallinu, ale například i ve Stuttgartu či Londýně. Svou zápletkou připomíná slavný film Neslušný návrh s Robertem Redfordem a Demi Mooreovou. V naší inscenaci exceluje hostující Ladislav Mrkvička, Lucie Pernetová a Martin Písařík. Obsazení dopňuje Zdeněk Vencl.

Hra s podtitulem Zlatá rybka po estonsku klade zásadní otázku: jak daleko je ochoten za peníze člověk jít? Dá přednost penězům nebo lásce? K čemu tíhne lidská přirozenost? Je to chytrý, přitažlivý příběh, který se s lehkostí a vtipem pohybuje od pohádky k společenské satiře, od komedie k psychologickému thrilleru. A určitě je i první estonskou hrou, která díky svému pohledu až na dno duše, ale také dobře vystavěné zápletce, sugestivně stupňované atmosféře a skvěle napsaným postavám, slaví úspěchy v celém světě. Má výhodu v tom, že divákům ponechává děravou naději, že by láska a peníze mohly být slučitelné. Hru uvádíme v české premiéře v Divadle ABC v režii Lídy Engelové.

Autor Jaan Tätte je nejen úspěšným dramatikem, ale také folkovým zpěvákem. Jeho písně, které vzdáleně připomínají balady Leonarda Cohena, jsou v jeho rodné zemi velmi oblíbené a v Estonsku je vnímán podobně jako u nás Jaromír Nohavica.

Vztahová komedie, která svou zápletkou připomíná slavný film Neslušný návrh.

Délka představení: 2h

Facebook