Cizinec

Cizinec

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Funny Girl

Studio DVA divadlo, Praha 1

26.01.201809.06.2018

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Larry Shue - Situační a bezmála detektivní komedie je vystavěna na příběhu Charlieho, velmi plachého Angličana, který podnikne víkendový výlet na rybářskou chatu v zapadlém koutě Georgie...
Délka představení: 2hod.45min.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Protože se ostýchá cizích lidí, předstírá, že neumí anglicky. A tak se stává svědkem velmi důvěrných až tajných rozhovorů. Farma se má totiž stát hlavním stanem jedné extremistické teroristické organizace. Kdo jsou ti extremisté a s kým má kdo tu čest, zůstává dlouho otázkou! Autor v sobě nezapřel perfektní smysl pro humor v řetězu komických, dobře vypointovaných situací, jimž rozhodně nechybí životní optimismus. A protože sám byl také herec, dává ve své hře prostor pro skutečný herecký koncert!

Hrají:
Betty - Marie Durnová
Froggy - (alt.) Jaroslav Vlach / Otmar Brancuzský
Charlie - Oldřich Vízner
Catherine - Veronika Jeníková
David - Svatopluk Schuller
Owen - (alt.) Stanislav Lehký / Ernesto Čekan
Ellard - Filip Blažek

Facebook