Nesladím - Radošinské naivné divadlo (SK)

Nesladím - Radošinské naivné divadlo (SK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Ani spolu, ani bez sebe

Divadlo Kalich, Praha 1

23.11.201720.03.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Trpká komedie S. Štepky nás seznamuje s různými podobami lidského štěstí. Lze najít štěstí na internetu? Seznámit se s partnerem a prožít s ním šťastný život? Je štěstím neštěstí druhých? Přináší štěstí výhra v loterii? V čem vlastně spočívá lidské štěstí? Není nakonec štěstím něco, co nedokážeme vlastně pojmenovat? Tato nová tragikomedie je druhou částí volné trilogie mapující naši současnost (Mám okno, Nesladím, Jen tak přišli), kterou RND chce svým známým humorným a poetickým viděním podat další naivně reálnou zprávu o tom, jací jsme a jak žijeme na prahu nového tisíciletí. V režii J. Nvoty hrají a zpívají členové RND z Bratislavy.    

 

Režie: Juraj Nvota, Scéna: Mona Hafsahl, Kostýmy: Mona Hafsahl

Hrají: Stanislav Štepka, Lujza Garajová - Schrameková, Maruška Nedomová,, Petra Humeňanská, Lucia Molnárová, Marcela Vilhanová,Michal Kubovčík, Richard Felix, Mojmír Caban

Facebook