Křišťálová noc

Křišťálová noc

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Charleyova teta

Divadlo na Jezerce, Praha 4

21.11.201730.01.2018

František Hrubín
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

OSOBY A OBSAZENÍ:

Tonička                Zuzana ONUFRÁKOVÁ
Alois Struna   Stanislav ŠÁRSKÝ
Strunová, jeho žena Emma ČERNÁ j.h.
Jenda    Filip ČAPKA
Mirek          Miloslav KÖNIG j.h.
Josef Struna    Miroslav HRUŠKA
Olga, jeho žena     Jana PIDRMANOVÁ j.h.

 

„Plíživé vraždění duší na dvorku a na zápraží. Teror dupající po křehkosti za doprovodu kolotočářské muziky. Strach drobí každé slovo tak lehce, jako se drobí srdce z pouti, které nikdo nechce. Této průzračné noci nikdo o život nepřijde. Ale přece je třeba o něj každým dechem bojovat a odvahu najde málokdo.“

Štěpán Pácl

 

Horký letní podvečer, na návsi vře pouť a ve vzduchu visí bouřka. Živá pouta partnerských a rodinných vztahů v domku vedle řetízkáče se zařezávají do kůže. Zdánlivá vesnická idylka se mísí s hodnotovou zvráceností padesátých let. Básník Josef Struna sem přijel vzpomínat na dětství a odpočinout si od své oficiální tváře národního umělce. Vidí grotesknost v sobě i kolem sebe. Gro-tesknost… Hrubínova slova jsou přesná a tolik přísná, že snad mohou přivolat ráno.

Facebook