Konce masopustu

Konce masopustu

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

407 gramů z Bohumila Hrabala

Divadlo v Dlouhé, Praha 1

20.11.2017

Po čtyřiceti pěti letech se do Národního divadla vrací hra Josefa Topola KONEC MASOPUSTU.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Po čtyřiceti pěti letech se do Národního divadla vrací hra Josefa Topola KONEC MASOPUSTU. Inscenování se ujal osvědčený „básník jeviště“ J. A. Pitínský. Příběh lásky na pozadí drsné reality kolektivizace, která ničí nejen tradice, ale i mravní řád. Masopustní rej masek stahuje ty, kdo ještě mají duši, do svého víru. Vesnice zdánlivě idylická, plná temných vášní… Ten nejčistší musí být obětován.

Hrají: Igor Bareš, Pavla Beretová, Alois Švehlík, Vladislav Beneš, Kateřina Holánová, Iva Janžurová, Radúz Mácha, Petr Motloch, Milan Stehlík, Jan Bidlas, Jaromíra Mílová, Filip Rajmont a další.

Facebook