Pravda o zkáze Titaniku

Pravda o zkáze Titaniku

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Vzhůru do divočiny!

Studio DVA divadlo, Praha 1

22.11.201721.03.2018

Inscenace Titanik pojednává netradičním způsobem o nejstrašnější katastrofě v dějinách námořní dopravy. Hypotéza Čechova prozatímně osvobozeného divadla je ovšem vysoce originální.

Představení 4.4.2011 Pravda o zkáze Titaniku se ruší.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

PRAVDA O ZKÁZE TITANIKU
aneb KDO JINÉMU JÁMU KOPÁ...

Inscenace Titanik pojednává netradičním způsobem o nejstrašnější katastrofě v dějinách námořní dopravy. Hypotéza Čechova prozatímně osvobozeného divadla je ovšem vysoce originální.

Škuner Glacier pluje z Anglie do Ameriky. Jeho majitel rejdař Aristoteles Chobodydes a kapitán lodi Morgan se chystají uskutečnit pojišťovací podvod. Na škuneru je černá pasažérka Marta a Thena Chobodydesová, kapitánka mravnostní policie, první žena rejdařova. Chobodydes si veze do USA svoji milenku Suzan Muchovou, erotomanku a nymfomanku, která mu je nepřetržitě nevěrná. Do Ameriky se také veze maďarský nacionalista a monarchista Zoltán Pálfy Esterházy, chystající se převzít loď a provést v USA promaďarský puč. Na lodi se omylem, v domnění, že jde o okružní vyhlídkovou jízdu, vyskytla i vdova Wilma Dambrowská se svým předčasně vyspělým synem, retardovaným kreténem, Giuseppem Dambrowskim a jsou oba zavlečeni do nečestné hry. V kuchyni pracuje čínský kuchař Titi, což je převlečený agent pojišťovny Slávie, Mirek Dušín.

Škuner Glasier narazí úmyslně do Titaniku a vše končí překvapivým, nečekaným a šokujícím závěrem.

Hrají:
František Ringo Čech, Uršula Kluková, Martha Olšrová, Eva Brožková, Jaroslav Sypal, Rostislav Kuba, Pavel Novotný, Milan David a Bedřich Maruštík.

Facebook