Nakrm hada na své hrudi

Nakrm hada na své hrudi

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Vzhůru do divočiny!

Studio DVA divadlo, Praha 1

19.11.201731.12.2017

Topografie krajiny lidí, kteří vystoupili z mapy. Koncept postavený na autorských příspěvcích, zprávách z tisku, deníkových záznamech a subjektivních výkřicích.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

OBSAZENÍ:

Klára CIBULKOVÁ

Filip ČAPKA

Topografie krajiny lidí, kteří vystoupili z mapy. Koncept postavený na autorských příspěvcích, zprávách z tisku, deníkových záznamech a subjektivních výkřicích. Snaha o pojmenování stavu věcí, které určují a definují zdánlivě nepřiměřené excesy lidí na hraně komunikace se světem, partnerem, poznáním a sebou samým. Zdánlivě extrémní projevy lidí ve vztahu ke společnosti odkrývají nesnesitelnou bolest postav, jejíž artikulací a posledním projevem vzpoury je právě samotný exces a nekomunikace.

Facebook