E. Kočičková: Úklid

E. Kočičková: Úklid

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bez předsudků

18.10. zrušené představení

Divadlo Kalich, Praha 1

08.02.201818.04.2018

Divadlo Kalich

Divadlo Kalich, Praha 1

29.01.201803.06.2018

ESTER KOČIČKOVÁ A KATERYNA KOLCOVÁ - komorní pseudomuzikálek(nejen pro české paní a jejich ukrajinské posluhovačky)
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tragikomický opus herečky, moderátorky, textařky a šansoniérkyEster Kočičkovéa ukrajinské folkloristky, klavíristky, skladatelky a brilantní zpěvačky Kateryny Kolcové je pohledem do života dvou politováníhodných žen středního věku; avšak pohledem atraktivním i pro ženy ostatních věkových skupin, jakož i pro muže, pro příslušníky a příslušnice rozličných menšin, pro všechny znevýhodněné, ortodoxní či zkrátka pro všechny „jiné“ - jakkoli je nám předkládáno, že jinakost neexistuje.

Páteř představení netvoří obvyklé a obvykle pravdu hledající dialogy zúčastněných postav, nýbrž jimi interpretované písně: lidové písně ukrajinské, ruské a židovské, i původní šansony a banální popěvky, zpívané česky. Všechny jsou tu rádoby bezchybně prezentovány v rámci přípravy fiktivního hudebního díla, jež zrovna fiktivně komponuje svérázná, takřka nevidomá, skutečnému předobrazu ne nepodobná umělkyně s vlezle horlivou dopomocí své prostořeké a poněkud jednodušší uklizečky...

Zajímavostí je, že krom běžné role pozorovatelů se diváci „Úklidu“ automaticky stávají jeho hlavními aktéry. Pointu samozřejmě nelze prozrazovat, je však nutno předem upozornit na možnost účelově dramatizačních atak publika jako celku i na vymáhání osobní účasti jednotlivců v zájmu zdárného průběhu děje. To vše s ujištěním, že nikdo z obecenstva ovšem nebude nucen k veřejné exhibici na jevišti či jakkoli fyzicky napadán!

Facebook