Hostinec U kamenného stolu

Hostinec U kamenného stolu

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

2x Woody Allen

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

23.01.201824.02.2018

Báječná neděle v parku Crève Coeur

Divadlo Kalich, Praha 1

23.01.201825.04.2018

Karel Poláček / Otakar Vávra / Pavel Šimák - Hostinec U kamenného stolu

Představení dne 8.2. bylo zrušeno. Místo tohoto představení se odehraje představení Šumař na střeše.

VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI. POKUD NÁHRADNÍ PŘEDSTAVENÍ NECHCE SHLÉDNOUT, VSTUPNÉ VÁM BUDE VRÁCENO V MÍSTĚ ZAKOUPENÍ.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Úsměvná retro komedie z dob, kdy muži byli ještě okouzlujícími džentlmeny, dámy hodny dobývání a lázeňské městečko Džbery pod Skálou se hemžilo podivuhodnými postavičkami a osudy, tak jak je ve stejnojmenném humoristickém románu nezapomenutelně vylíčil Karel Poláček.

Jevištní adaptace režiséra Pavla Šimáka vychází také z filmového scénáře Otakara Vávry a Vlastimila Rady. Vzpomeňme na herecké kreace Saši Rašilova, Svatopluka Beneše, Rudolfa Hrušínského, Stanislava Neumanna a dalších hvězd.

Příběh líčí trápení pana hostinského, kterému uprchla manželka s nafoukaným dramatickým umělcem. Pan hostinský truchlí a v hostinci nemá kdo obsluhovat návštěvníky. Dvěma rozhádaným bratrům nezbývá, než se o podnik postarat sami. S hostincem to možná půjde z kopce, ale vy můžete být svědky gradující komické rivality, milostného vzplanutí a soupeření, rodičovského dilematu a mnoha jiných humorných i dojemných neduhů, které netrápí jen těla návštěvníků hostince „U kamenného stolu“, ale i jejich povahy a srdce.

 

Obsazení a více informací o představení zde

Fotky a videa

Facebook