Skleněný zvěřinec

Skleněný zvěřinec

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Vzhůru do divočiny!

Studio DVA divadlo, Praha 1

22.11.201731.12.2017

Tennessee Williams - Ne každá matka snese zrcadlo, ve kterém místo svého obrazu vidí vlastní děti. Zjištění je to často šokující, ale pro okolí vždycky humorné!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jedna z nejhranějších komedií Tenneessee Williamse Skleněný zvěřinec, se opět vrací po několika letech na scénu pražského divadla, tentokrát Divadla METRO. Komorní příběh Laury, Toma, Jimova otce, fotografie na zdi, ale především Amandy Wingfieldové, je s nepatrnou nadsázkou aktuální obrázek některých rodin, v nichž vládne laskavá, všeobjímající, často z pohledu dospělých dětí nic nechápající matka. Opak je pravdou, jen všem Wingfieldovým chybí schopnost poslouchat jeden druhého, snaha domluvit se, pochopit, netrvat si na svých pravdách. I proto se vám může zdát setkání Laury s „nápadníkem“ zábleskem z čistého nebe… Stejně jako v životě ani tady vážným věcem nechybí humor, některé situace se zdají bez přehánění dokonce velice přesným zrcadlem mnohých dam v hledišti. Určitě se jimi pobavíte, nad některými se možná i maličko zamyslíte.
SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC je představení, které byste si určitě neměli nechat ujít.

V režii Jana Nováka uvidíte Danielu Bambasovou, Kateřinu Urbanovou, Daniela Bambase a Zdeňka Mahdala.

Fotky a videa

Facebook