Když ty, tak já taky, Miláčku

Když ty, tak já taky, Miláčku

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Caveman

Různá místa v České republice

23.01.201815.05.2018

Podivuhodné cesty Julese Verna

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

09.02.201810.02.2018

Cena: 353 Kč

Marc Camoletti
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Marc Camoletti je jeden z nejúspěšnějších francouzských autorů současnosti a naší společností Háta je uváděn již počtvrté. Opět se setkáváme se zápletkami, každému asi důvěrně známými z vlastního manželství. Je podvečer. Byt dobře situovaných manželů. Je to dvojice, která spolu žije již řádku let a pomalu jí hrozí nuda. Rozhodnou se, že si zpestří život nevěrou. Jsou končiny, kde v těchto chvílích hrozí krveprolití, rozvody nebo alespoň kravál. My jsme však v Paříži a náš příběh napsal právě pan Camoletti, který z banálních situací spřádá hry, které šumí jako šampaňské. Hry, které překvapují. Hry, které baví. Přejeme příjemnou zábavu.

Hrají:

Ivana Andrlová, Vladislav Beneš, Marcel Vašinka, Milena Dvorská, Ludmila Molínová, Olga Želenská, Hana I. Ševčíková, Zbyšek Pantůček, Petr Pospíchal, Veronika Jeníková, Jana Zenáhlíková, Petr Gelnar, Martin Sobotka. Autor: Marc Camoletti. Režie: Vladislav Beneš.

Facebook