Na Brusel Vávro!

Na Brusel Vávro!

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Charleyova teta

Divadlo na Jezerce, Praha 4

21.11.201730.01.2018

Vlastenecká komedie F. R. Čecha se zpěvy a tanci o lásce nezbedného poslance ke krásné missce a šlechetném prezidentovi.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nově zvolený poslanec do parlamentu v Kocourkově Václav čeká na svůj vlak a loučí se s přítelem Toníkem předsedou strany ,, Poctivého demokratického bohatství ,, za kterou byl Václav zvolen. Když na nádraží rozmlouvá s hostinským Palivcem, přichází překrásná miss Kocourkov a televizní rosnička Máňa provázená svojí nerozlučnou přítelkyní Marcelou.

Oba mladí lidé se do sebe zamilují a rozhodnou se, že spolu utečou, schovají se před světem a budou žít jen a jen se svojí velikou láskou.

Když Václav odchází vrátit poslanecký mandát přichází do hostince bankéř a burzián Daniel, obchodník s topnými oleji, nečestný člověk, zhýralý a zvrhlý boháč, zamiluje se do Máni a naruší její čistou duši a panenské představy o věrnosti mnoha dary a penězi. Těmto svodům nebohá a nezkušená Máňa podlehne. Oba milenci (Máňa a Václav) žijí na golfu mezi boháči a jsou šťastni. Do děje zasahuje předseda strany Toník, který naléhá, aby se Václav vrátil do politiky a sloužil vlasti. Získá dokonce od Čečenců z Kremelského mauzolea ukradeného Lenina.

Když se finanční situace mladých milenců zhorší, přijme Máňa nabídku bankéře Daniela aby žila v jeho vile s tučnou rentou. Pouze nouze donutí oba mladé lidi, aby nabídku přijali a vymyslí chytrý plán, kdy s Máňou bude ve vile též Václav vydávající se za jejího bratra prostého dudáka z Chodska. Tak se taky stane! Přítelkyně Marcela ze závisti zrazuje svoji nejlepší kamarádku. Nešťastná Máňa ze zoufalství svádí italského diplomata hraběte Cornuta, který jejímu kouzlu též podlehne a šílený láskou přichází si pro ni aby jí odvezl do slunné Itálie. Máňa šílí, protože její srdce a duše patří Václavovi, pouze tělo hřeší a to vydatně! Marcela vyzradí její poměr s hrabětem Cornutem i Václavem panu bankéři Danielovi. Zhrzený hrabě Cornuto vyzývá Máňu na souboj a též Václav vyzývá olejového magnáta Daniela. Schyluje se k masakru.

Do toho svádí úspěšně Máňa předsedu strany Toníka a Marcela to opět udá Václavovi. Válka je na spadnutí. Těsně než promluví zbraně je s okamžitou platností odvolán hrabě Cornuto do Itálie, aby se zodpovídal před Benitem Musolinim za své nemravné chování a ztrátu Sicilie. Do všeobecné vřavy přichází prezident republiky Kocourkov a nastoluje ve společnosti soulad, mír a lásku. Když už je téměř vyhráno přichází nečekaně komisař EU pro Kocourkov Dr. Kurve a vyhrožuje a trestá Čechy za neplnění usnesení a nařízení EU! Prezident republiky je však chytrý a Češi nad EU zvítězí!

Dr. Kurve zahanben prchá. Všichni se vezmou a pravda a láska zvítězí v Kocourkově nad lží a nenávistí!

Facebook