Ženitba

Ženitba

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Co vy na to pane Šmoldas?

Divadlo U hasičů, Praha

16.01.201822.03.2018

Jistě, pane premiére!

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

16.01.201808.02.2018

Ženitba - N. V. Gogol
Délka představení: cca 130 minut.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Geniální ruský spisovatel Nikolaj Vasiljevič Gogol nadaný mimořádnou schopností podávat "neuvěřitelné" zcela samozřejmým způsobem, dokáže i dnes přimět své publikum ke zkoprnělému úžasu nad sebou samým. Ženitba spolu s Revizorem patří k jeho nejvydařenějším komediím.

A ty si myslíš, není-liž pravda, že oženit se je totéž jako "Štěpáne, přines mi holínky!" Co? Vklouznout do nich a jít? Člověk si to musí přebrat, koukat, aby viděl…"
Není snadné se rozhodnout, navíc na celý život a neodvolatelně. Svazek manželský by mohl dát jalovému živoření konečně smysl, ale nic se nesmí uspěchat. Oženit vládního radu Ivana Podkolatova je úkol takřka nadlidský, naštěstí se věci ujme jeho nejlepší přítel Ilja Kočkarev, a ten už se nezištně postará, aby námluvy dostaly potřebný spád. Svatba bude ještě dnes, za hodinu se jede do kostela, večer začíná hostina … Velkolepá společenská mašinérie, před kterou není úniku, se dává do pohybu a v jejím světle se ta nejpřirozenější věc od počátků lidstva – spojení muže a ženy - najednou jeví jako nemožná …

Režie: Lukáš Hlavica


Obsazení a více informací o představení zde

Fotky a videa

Facebook