Láska nebo párečky

Láska nebo párečky

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Garderobiér

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

20.01.201817.02.2018

Parfém v podezření

Divadlo Radka Brzobohatého, Praha 1

20.01.201819.02.2018

Hořká komedie o současné mládeži
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Režie a překlad: …………………..Jaromír Janeček

Osoby a obsazení:

Margot………..Simona Postlerová nebo Zuzana Dřízhalová

Norbert………..Jan Revai

Gregor………...Libor Jeník

Hugo………….Karel Zima

Tanguy………..Ernesto Čekan


Margot, mladá atraktivní žena nemající příliš dobré zkušenosti se svými bývalými vztahy, si pozve na chalupu na grilování své tři ex-partnery, kteří o sobě vzájemně nikdy nevěděli a neznají se. Každý je povahově zcela jiný, jeden dokonce časem změnil svoji sexuální orientaci. Margot, která je opět zamilovaná, a která byla svým novým exotickým přítelem požádána o ruku, si od této riskantní „grilovačky“ slibuje, že jí vrátí důvěru v mužské pokolení a dodá odvahu k tak závažnému životnímu kroku. Pohyb po podobném „minovém poli“ však není bez rizik, což se bohatou měrou potvrdí, když se na večírku objeví i její nový přítel. Mistrovsky napsaná, místy i hořká komedie, vycházející z reálných životních situací, byla s velkým úspěchem hrána několik sezon v Paříži.

Facebook