Jakub a obří broskev (Naivní divadlo Liberec)

Jakub a obří broskev (Naivní divadlo Liberec)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Co vy na to pane Šmoldas?

Divadlo U hasičů, Praha

24.11.201716.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Uprostřed obří broskve se skrývá místnost plná velkých překvapení... Malý Jakub putuje uvnitř kouzelné broskve za ztraceným dětstvím, kamarády a novým domovem. Cestuje po souši, přes moře i vysoko v oblacích v doprovodu obří žížaly, velikánské blikající světlušky a přerostlého pavouka... Divadelní adaptace jedné z nejpopulárnějších dětských knih.

„Hodinová inscenace plná podivuhodných jevištních kouzel..." (Divadelní noviny)

Ústředním hrdinou příběhu je malý Jakub, kterému zničehonic sežere nosorožec rodiče. Jakuba vychovávají dvě zlé tety Brčková a Bečková. Jakub pomýšlí na útěk a dopomůže mu k němu kouzelná broskev. Ta totiž na zahradě vyroste do obrovských rozměrů, Jakub do ní vleze a broskev se dá do pohybu. A Jakub putuje uvnitř broskve za ztraceným dětstvím, kamarády a novým domovem. Cestuje po souši, přes moře i vysoko v oblacích v doprovodu obří žížaly, velikánské blikající světlušky a přerostlého pavouka...

Britský spisovatel Roald Dahl proslul nejen svými ironickými povídkami pro dospělé, ale také svou tvorbou pro děti. Mezi jeho nejznámější knihy patří Karlík a továrna na čokoládu, Matylda, Moc hodný obr, Čarodějnice nebo Jakub a obří broskev. Právě posledně jmenovaným titulem Dahl kdysi na poli dětské literatury úspěšně debutoval a nyní obří broskev vyrostla poprvé i na českých jevištích.

Režie: Michaela Homolová, výprava: Petr Matásek, hudba: Filip Homola, animace: Anna Krtičková; hrají: Miroslava Bělohlávková, Veronika Košvancová - Khomová, Tomáš Holý, Filip Homola, Marek Sýkora, Ondřej Švec.

Pro děti od 5 let.

Facebook