Netopýr

Netopýr

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

1984 aneb Velký bratr tě sleduje!

Divadlo Radka Brzobohatého, Praha 1

24.01.2018

Celebrity

Studio DVA divadlo, Praha 1

24.01.201814.04.2018

Klasická opereta o jednom bláznivém večeru.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

NETOPÝR

Klasická opereta o jednom bláznivém večeru.

Přijďte si zažít atmosféru Vídně druhé poloviny devatenáctého století za doprovodu krásné hudby rakouského velikána Johanna Strausse. Městské divadlo Kladno připravilo jeho klasickou operetu Netopýr. Čekají Vás nadýchané róby sličných dam, vysoké cylindry mladých mužů a hlavně jejich salónní šprýmy. Obětí jednoho takového obzvlášť vypečeného se v Netopýrovi stává hlavní hrdina Eisenstein, který má nastoupit na krátkou dobu do vězení za urážku úředníka. Jenomže to bychom nebyli ve Vídni konce 19. století, aby se v předvečer nástupu takového mladého Rakušana nekonal maškarní bál. A všechny třeskuté záměny, dobývání cizích slečen, které se ukážou jako už jednou dobyté, a další eskapády můžou začít.
Režie operety se ujal umělecký šéf divadla Tomáš Svoboda, jehož osobitý styl pro humor určitě bude Netopýrovi slušet. Hudební supervizi má na starosti Karel Albrecht, hvězdný dirigent brněnské muzikálové scény.

Režie: T. Svoboda Hrají: T. Petřík, A. Štréblová, L. Homola, J. Slánský, J. Krafka, L. Zbranková, P. Pěknic, D. Marková/D. Smutná, Š. Opršálová, K. Nižníková, V. Soumarová

Facebook