A Studio Rubín, Petr Kolečko: Úl

A Studio Rubín, Petr Kolečko: Úl

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bez předsudků

18.10. zrušené představení

Divadlo Kalich, Praha 1

22.01.201818.04.2018

Divadlo Kalich

Divadlo Kalich, Praha 1

22.01.201803.06.2018

„Inscenace Úl vtipně glosuje české neumětelství, ukazuje nás jako trochu zvrhlé, nefunkční včelí společenství...“ (HN)
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Den kdesi v Čechách začíná jako každý jiný. Všichni pilně pracují, aby mohli o prázdninách na zasloužený pobyt u Mácháče. Každý dělá, co má, a dělá to dobře, tak jako včelička v úlu. A úl funguje. Funguje skvěle. Jen jeden chlapec není spokojený. Nechce s ostatními zpívat oslavné písně. Narodil se totiž proto, aby byl sám opěvován. Aby byl hrdinou. A pak to přijde. Den, který začíná jako každý jiný, totiž není jako každý jiný. A najednou je třeba hrdinů, protože v úlu není med.

Režie a scénografie: Thomas Zielinski, hudba a projekce: Ivan Acher, kostýmy: Vladimíra Fomínová; hrají: Anita Krausová, Eva Salzmannová/Alena Štréblová, Jana Stryková, Tomáš Kobr, Petr Lněnička/Lukáš Příkazký, Leoš Noha/Jiří Ployhar, Ondřej Pavelka, Monika Kudrnová, Anna Fixová, Jaroslava Kopecká, Vladimíra Striežencová, Šárka Opršalová, Josef Wiesner.

Fotky a videa

Facebook