Spací vady

Spací vady

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Hvězdné manýry

Divadlo Palace, Praha

19.01.201822.04.2018

Každý rok ve stejnou dobu

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

19.01.201809.02.2018

Hra o potřebě snášenlivosti, o (ne) schopnosti žít v těsné blízkosti jiného živého těla, o závislosti a nezávislosti, o ženách v proměnách 20. století. Inscenace vhodná pro lidi.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Osoby a obsazení
Magdaléna Sidonová - Sylvie, Lékař, Hospodyně
Marie Spurná - Virginie, manžel básník, manžel stařec
Jana Hubinská - Ivana, zvaná madam T.Dramaturgie - Ivana Slámová
Scéna - Petr Kunc
Kostýmy - Kateřina Štefková
Režie - Slobodanka Radun

 

Anotace
Hra o potřebě snášenlivosti, o (ne) schopnosti žít v těsné blízkosti jiného živého těla, o závislosti a nezávislosti, o ženách v proměnách 20. století. Inscenace vhodná pro lidi.

Hlavními postavami, s nimiž si po smrti nikdo a nic neví rady, a proto uvízly v mezipatře, jsou Sylvia Plathová, Virginie Woolfová a Ivana, zvaná Madam T. V životě psaly, teď z listů svých knih vaří a čekají, až nějaký hlas zavolá jejich jméno, až někomu živému budou skutečně chybět.

Autorka nechává své hrdinky se do sebe nekompromisně strefovat.
S otevřeností, palčivostí, ale i s odzbrojujícím humorem je nutí rekapitulovat svoje životy.


Radka Denemarková o hře
„Tématem mé hry Spací vady jsou otázky, co to znamená narodit se v kůži ženy, co to znamená být spisovatelkou a jak se vyrovnat se ztrátou blízkých lidí. Hru jsem psala o sobě, vše se odehrává v groteskní nadsázce.“

Facebook