Láska naruby

Láska naruby

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Terasa

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

18.11.201720.12.2017

Funny Girl

Studio DVA divadlo, Praha 1

18.11.201709.06.2018

Hudební komedie
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

LÁSKA NARUBY – autor: Jakub Nvota

Hudební komedie

Režie: J. Nvota, Hudba: M. Svoboda

Hrají: Jana Paulová, Pavel Zedníček, Bob Klepl, Dalibor Gondík, Zbyněk Fric a Radka Filásková.

Hudební komedie Láska naruby vypravuje příběh neúspěšné herečky Viktorie, které nezbude než přijmout místo „zpěvačky“ v show, v níž jinak vystupují muži převlečení za ženy.  Má to samozřejmě jednu podmínku: naše hlavní hrdinka musí předstírat, že je muž! Gejzír komických scén, který z této situace vyvěrá, doplňuje motiv dvou citových vzplanutí: Viktorie má dva nápadníky –jeden ji nemůže milovat, protože si o ní myslí, že je muž, druhý ji miluje právě proto, že si myslí, že muž je.

Facebook