Milostný trojúhelník

Milostný trojúhelník

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bez předsudků

18.10. zrušené představení

Divadlo Kalich, Praha 1

08.02.201818.04.2018

Divadlo Kalich

Divadlo Kalich, Praha 1

29.01.201803.06.2018

Liška, Polášek, Zbrožek: Milostný trojúhelník
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Novou divadelní sezónu zahájí Palác Akropolis osvědčeným kusem v podání autorského hereckého tria Liška, Zbrožek, Polášek. Představení nás zavede do zákulisí divadelní šatny. Vstupujeme do vztahového propletence tří kolegů a kamarádů a jejich životů. Díky hlavním protagonistům slibuje hra mnoho legrace. Ale nejen ji ... Dočkáme se jemného odkrývání složitosti mezilidských vztahů. Možná je to s našimi známými komediálními herci nějaké nahnuté, kdo ví? Živá hudba na pódiu, taneční kreace, pantomima, kontakt s diváky a divačkami ...V Milostném trojúhelníku můžete čekat všechno

Fotky a videa

Facebook