Rok na vsi

Rok na vsi

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

2x Woody Allen

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

23.01.201824.02.2018

Báječná neděle v parku Crève Coeur

Divadlo Kalich, Praha 1

23.01.201825.04.2018

Cena: 290 Kč

Než zbytečně mluvit, radši rovnou zpívat! / Dramatizace slavné románové kroniky.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Alois a Vilém Mrštíkové: ROK NA VSI (premiéra)

Než zbytečně mluvit, radši rovnou zpívat! / Dramatizace slavné románové kroniky.

Široce koncipovaná kronika života ve vsi na rozhraní Slovácka a Hané. Příběhy plné touhy, lásky, citu, prostoupené oběťmi, vášněmi, zradou. Jeptiška, toužící po klidném rodinném životě. Nešťastná dívka, řešící, jak utajit před obcí nemanželské dítě. Sirotek, adoptovaný postarším, nevrlým sedlákem. Vesnický frajírek, přesvědčený o své dokonalosti. To všechno jsou rázovité a tragikomické postavy typické moravské vesničky. V dramatizaci Miroslava Krobota a v režii Michala Langa Vám nabízíme obraz světa, jenž má svůj harmonický řád, určovaný ročními obdobími a s nimi spojenými svátky, zvyky, lidovými obyčeji. I jistotou společenství, které - ať je jakékoli - drží nakonec pospolu, protože jiné cesty zkrátka není.

Režie: M. Lang

Hrají: I. Bareš. L. Zbranková, Z. Mixová, Z. Dolanský, Š. Benoni, D. Marková a další

Facebook