Komplic

Komplic

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Ani spolu, ani bez sebe

Divadlo Kalich, Praha 1

23.11.201720.03.2018

KOMPLIC — Friedrich Dürrenmatt „Kdo umře, ten už nespolupracuje.“ Mrazivá detektivní komedie o korupci.

Délka představení: 2hod.45min.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Propojení policie, politiků a organizovaného zločinu, důmyslná zápletka a bezvýchodný kolotoč. Metoda rozkladu organických látek totiž způsobí, že oběť zmizí. A kde není oběť, není zločin ani korupce. Věnováno Janu Kubicemu a ÚOOZ.

Propuštěný vědec, kterému nezbylo než řídit taxík, nabídne mafiánskému Bossovi, že bude v jeho službách likvidovat mrtvé „nekrodialýzou“. Každý z nás je něčí komplic a každý z nás svými rozhodnutími a svými postoji spolupracuje na podobě tohoto světa. Je to důsledek naší samotné existence. Inscenace Komplic je thriller s prvky černého humoru o korupci prostupující celou společností.

Obsazení a více informací o představení zde

Fotky a videa

Facebook