Jaromír Jágr, Kladeňák

Jaromír Jágr, Kladeňák

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Co vy na to pane Šmoldas?

Divadlo U hasičů, Praha

24.11.201716.01.2018

kladenské jeviště jako hokejové kluziště / hrdinský epos se zpěvy

Pořádá Městské divadlo Kladno, hraje se v Zámecké zahradě, Zádušní 1, Kladno. Při nepříznivém počasí se akce přesouvá do Městského divadla Kladno, Divadelní 1702, Kladno

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kladeňák

P. Kolečko, T. Svoboda: JAROMÍR JÁGR, KLADEŇÁK

Kladenské jeviště jako hokejové kluziště! DAVID MATÁSEK v hlavní roli nového autorského projektu úspěšného českého dramatika Petra Kolečka a režiséra Tomáše Svobody. Hra věnovaná významné kladenské osobnosti, Jaromíru Jágrovi. Hrdinský epos se zpěvy balancující na hraně tragikomedie, pohádky a grotesky. A možná i muzikálu!

Režie: T. Svoboda Hrají: D. Matásek, M. Večerka, M. Rošetzký, J. Zimová, Š. Benoni, J. Krafka, Z. Velen, D. Marková, T. Petřík, R. Jíra a další

Fotky a videa

Facebook