Ubu se baví

Ubu se baví

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Divadlo v Rytířské

Divadlo v Rytířské, PRAHA 1

17.01.201821.03.2018

Dědicové

Divadlo na Jezerce, Praha 4

17.01.201820.02.2018

UBU SE BAVÍ: Jiří Havelka a kol. „Svobodným lidem se nesmí dopřát tolik volnosti.“ Ubavit se k smrti.

Představení trvá 1 hodinu 40 minut bez přestávky

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ekolog, lékař, byznysmen, muslimka, matka se synem, tajemná dívka a dva páry rozjařených turistů plus palubní personál pod vedením kapitána letadla. Budete s nimi cestovat na křídlech bezpečí a v teple, dostanete najíst, napít i humor. Ubavíte se v přátelské atmosféře plné dobré nálady.

Autentický prostor letadla, pocit jistoty, že se vše odehrává podle pravidel, která dobře znáte, a proto se nemůže nic stát. Reklama U. B. U Airlines: „Děláme z nebe to nejlepší místo na zemi". Na veselé palubě letadla se postupně začínají objevovat zprvu téměř nepostřehnutelné závady. Jarryho „hovnajs“ sice chybí, ale nonsensy, patafyzika a absurdity jsou přítomny v míře větší než malé. Inscenace vznikala hereckými improvizacemi na témata Alfreda Jarryho a Jiřího Havelky – aerodynamická ubunalita.

Režie Jiří Havelka

Obsazení a více informací o představení zde


Fotky a videa

Facebook