Plantáž (Slovenské národní divadlo)

Plantáž (Slovenské národní divadlo)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Obrazy tvé lásky

Veletržní palác, Praha 7

22.11.2017

Současná hra a ještě současnější téma pro všechny mladé

SLOVENSKÉ NÁRODNÍ DIVADLO HOSTUJE V PRAZE

Vážení přátelé divadelního umění,

v dubnu 2010 navštíví Prahu kolegové z činohry Slovenského národního divadla a tradičně uvedou na scéně Stavovského divadla inscenace, ve kterých se představí přední slovenští herci:

Martin Huba, Alena Ďuránová j. h., Vladimír Kobielsky, Dušan Jamrich, Branislav Bystriansky, František Kovár, Peter Trník / Jozef Vajda, Ján Gallovič / Michal Rosík, posl. VŠMU, Mária Breinerová j. h. Lenka Máčiková a Alexander Cattarino;

 Táňa Pauhofová, Gabriela Dzuríková, Ivana Kuxová, Hera Turban j. h., Richard Stanke,Vladimír Obšil, Alexander Bárta, Ľuboš Kostelný, Tomáš Maštalír a další.

 

sobota 24.4. 2010 v 19 hodin Stavovské divadlo 

PLANTÁŽ/David Gieselmann/

neděle 25.4. 2010 v 19 hod. Stavovské divadlo

AMADEUS/Peter Shaffer/

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Režie: Marián Amsler j. h.;

Hrají: Gabriela Dzuríková, Ivana Kuxová, Hera Turban j. h., Táňa Pauhofová, Richard Stanke,Vladimír Obšil, Alexander Bárta, Ľuboš Kostelný, Tomáš Maštalír

Hra Plantáž je především o mladé generaci před dovršením Kristových let, o dospělosti, která dříve či později doběhne každého.

 Víte, kolik se dalo v devadesátých letech vydělat na popovém hitu? Dost na to, abyste si za to mohli koupit opuštěnou kasárnu, nastěhovat do ní všechny své kamarády, vysadit políčko s konopím a s ničím si nedělat starosti. Lucii a jejím kamarádům se to podařilo a zdálo se, že jejich život bude už len věčná svoboda. Po několika letech však přestanou vydělávat i největší megahity a mezi Luciiny přátele se začne nezastavitelně vdírat dlouho odsunovaná realita i se svými zákony, postavenými na penězích. Lucie a její kamarádi jsou najednou přinucení dělat to, čemu se celou dobu snažili vyhnout – postavit se zodpovědně ke svému životu. Každý se s tím vypořádává po svém: někdo ještě větším opojením, jiný sexem, sněním, klamáním sebe sama i ostatních. Najednou si ti, kteří spolu žili celé roky v „míru a bratské toleranci“, přestávají rozumět, mění se v nich něco zásadní.

Facebook