Krvavá svatba

Krvavá svatba

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Charleyova teta

Divadlo na Jezerce, Praha 4

21.11.201730.01.2018

Soutěž

Příběh milenců, kteří nemohli být spolu ani bez sebe, příběh vášně, která pohltila nejen život jejich, ale i životy lidí kolem nich.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Příběh milenců, kteří nemohli být spolu ani bez sebe, příběh vášně, která pohltila nejen život jejich, ale i životy lidí kolem nich.

Dílo největšího španělského dramatika, zavražděného v době občanské války, se předčasně uzavřelo, přesto však patří k tomu nejlepšímu, co bylo v první polovině 20. století v Evropě napsáno. Vychází z lidových kořenů, nedílnou součástí jeho tvorby je výsostná poezie a písně rodné Andalusie, zároveň ale píše strhující vášnivá dramata, která jako by se odvíjela v rytmu flamenca.Krvavá svatba patří k vrcholům jeho dramatické tvorby. Příběh milenců, kteří nemohli být spolu ani bez sebe, příběh vášně, která pohltila nejen život jejich, ale i životy lidí kolem nich, se nepřetržitě objevuje na evropských jevištích už od doby svého vzniku.Vášeň, láska, touha po pomstě jsou emoce, k nimž si každá doba hledá svůj vlastní klíč, stejně jako se každá doba svým vlastním způsobem vymezuje k zápolení mužského a ženského principu, a jejich rozdílnému vidění světa.Představení je po Ibsenovi a Gogolovi další z řady adaptací klasických děl pro komorní prostor divadla Rokoko.

 

Facebook