Rimini Protokoll: VÙNG BIÊN GIÓ'I

Rimini Protokoll: VÙNG BIÊN GIÓ'I

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Charleyova teta

Divadlo na Jezerce, Praha 4

21.11.201730.01.2018

Mezi Drážďanami a Prahou leží Vietnam

Koprodukce: Národní divadlo Praha, Zipp – česko-německé kulturní projekty, Státní činohra Drážďany (Staatsschauspiel Dresden) a Pražský divadelní festival německého jazyka

 

3. 2. / 19.30 (představení je simultánně tlumočeno)

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Rimini Protokoll

VÙNG BIÊN GIÓ'I

Mezi Drážďanami a Prahou leží Vietnam


Za armádami zahradních trpaslíků, za hradbami CD s pirátskými kopiemi a pytli s napodobeninami značkového oblečení se v česko-německém pohraničí skrývá malý Vietnam. Repríza úspěšného projektu německo-švýcarské umělecké skupiny.


Úspěšný projekt se vrací na Novou scénu na jedinou reprízu!

Mezi Drážďanami a Prahou leží Vietnam. Je to hraniční oblast jedné generační zkušenosti: Vietnamců, kteří do bratrských komunistických zemí Československa a NDR přišli jako smluvní dělníci. Jejich děti vyrostly ve stáncích s levným textilem, večerkách a příhraničních tržištích. Dnes chtějí dosáhnout víc…

Pro unikátní projekt Vùng biên gió'i se vynikající divadelníci z umělecké skupiny Rimini Protokoll vydali do největší vietnamské tržnice v České republice Sapa. Koupíte tam vše od živých krabů přes oblečení a letenky až po umělé květiny: je to skutečné město ve městě, malý Vietnam. A další jedinečný materiál pro svůj projekt pak nasbírali podél česko-německé hranice, na místech, které obývá z velké části vietnamská komunita. Vznikl průvodce po tomto výlučném teritoriu, stejně podstatný a překvapivý pro diváky z Česka i Německa.

„Zkušení inscenátoři umějí vytvořit působivou a lehkou formu, která překračuje zažité pohledy na to, kdo má na scéně vystupovat.“ (aktuálně.cz)

Facebook