Tartuffe Games

Tartuffe Games

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Prachy!!!

Divadlo Palace, Praha

20.01.201830.04.2018

Parfém v podezření

Divadlo Radka Brzobohatého, Praha 1

20.01.201819.02.2018

TARTUFFE GAMES — Pan Moliére a kol.

Představení trvá 1 hodinu 50 minut včetně přestávky

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Otec rodiny Orgon si hýčká přivandrovalce Tartuffa, který svádí jeho ženu, rozkrádá jeho majetek, znesváří jej se synem i dcerou a dokonce mu chce vzít dům. Jak někomu ukázat, co všichni vidí? Lehká francouzská komedie o jednom těžkém pokrytectví říznutá českým folkem.

Autorská úprava vychází z falešných myšlenek duchovních vůdců dneška od politiků až k popovým hvězdám. Pod drobnohled si bere společenskou lež a manipulaci ve všech jejích podobách a hlavně v té nejzákeřnější – v podobě dobra. Na zřeteli má Moliérovu tezi, že komedie diváka napravuje prostřednictvím zábavy a opulentní hédonistický svět ludvíkovské Francie přesunuje do prostředí českého a moravského kotlíku, kde i ty nejvznešenější filosofické teze působí jaksi humorně.

Režie – Jan Frič

Obsazení a více informací o představení zde

Fotky a videa

Facebook