Zázrak v Černém domě

Zázrak v Černém domě

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Český Honza

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

25.11.2017

ZÁZRAK V ČERNÉM DOMĚ — Milan Uhde

Délka představení: 2hod.10min.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Chátrající dům. Otec despota, matka židovka, jeden syn disident, druhý spolupracovník StB, dcera katatonička. Hledání zázračného řešení prokletého dědictví je bolestivé i groteskní, stejně jako rodinná snídaně.

Dvouhodinové zasedání „rodinné rady“ je pokusem o smíření. Křivd, kterých se členové rodiny na sobě za dobu delší než půl století opakovaně dopouštěli a ještě dopouštějí, je mnoho. Kolem domnělých i skutečných vin se navrstvily nejasnosti, sporné i nesporné polehčující okolnosti a jiné složitosti, které brání někoho jednoznačně odsoudit nebo osvobodit. Všichni však nakonec se všemi setrvají. Váže je k sobě zvyk, ale i to, co zbývá z lásky. Žádný zázrak se tedy nestal, ale jak říká autor: „… nejde o historii bezútěšnou a zázrak divadla snad dovolí reagovat na ni dokonce smíchem, který alespoň za starých časů býval sourozencem katarze.“

Režie – Juraj Nvota

Obsazení a více informací o představení zde

Fotky a videa

Facebook