Bůh masakru

Bůh masakru

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Ani spolu, ani bez sebe

Divadlo Kalich, Praha 1

18.01.201817.04.2018

Drahoušku, toužím po tobě ...

Divadlo Radka Brzobohatého, Praha 1

18.01.201814.02.2018

Yasmina Reza - Jsme lidé kultury, rozumu, anebo jsme jen bezmocné individuální (a potažmo tak stádní) oběti svých pudů? Hra, během níž se bortí očekávané stereotypy chování...
Premiéra: 16.12.2008

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Yasmina Reza se narodila v roce 1959 v Paříži a je francouzská spisovatelka a herečka. Studovala divadlo a sociologii v Nanterre. V roce 1987 obdržela Molie` rovu cenu za hru Rozhovory po pohřbu a znovu v roce 1995 za hru Kumšt, která ji proslavila. Získala rovněž dvě nejprestižnější anglosaské ceny: Laurence Olivier Award (Velká Británie) a Tony Award(USA).

Hry Yasminy Rezy jsou překládány do mnoha jazyků a pravidelně se objevují na repertoáru světových divadel. Bůh masakru byl publikován v lednu 2006 (éditions Albin Michel), poprvé jej uvedl curyšský Schauspielhaus (leden 2007) a vzápětí prestižní německé scény (Berliner Ensemble, Residenz Theater Mnichov), vídeňský Burgtheater, slovenské Divadlo Aréna (premiéra v listopadu 2007) atd. Domácí premiéra hry v režii autorky se konala 25.ledna 2008 v pařížském Théa^tre Antoine. Yasmina Reza píše od konce 90. let také prózu, román Zoufalství byl přeložen do češtiny.

Facebook