Miláčci a milodary

Miláčci a milodary

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Ani spolu, ani bez sebe

Divadlo Kalich, Praha 1

23.11.201720.03.2018

Gilles Dyrek - Hra „Miláčci a milodary“ (původním názvem „Benátky pod sněhem“) vypráví příběh jedné „večeře s přáteli“, která konfrontuje dva mladé páry s opravdovostí a falší jejich lásky.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.Délka představení: 75 minut

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Gilles Dyrek se satirickým úsměvem přitom odhaluje i naivitu západních zemí nad řešením problémů okolního světa. Lidé totiž nemusí mluvit cizími jazyky, aby došlo k nedorozumění a nemusí ztratit zrak, aby byli slepí.
Skvělá konverzační komedie, která se stále s úspěchem hraje v Paříži, vypovídá o světě, jaký jsme stvořili, a ze kterého nechceme procitnout.

Současný francouzský dramatik a herec je ve své zemi dobře znám jako tvůrce moderních komedií.

Hru v překladu Alexandera Jerieho uvede Divadlo Komorní Fidlovačka v české premiéře v režii Lumíra Olšovského. Hrají: S. Pogodová, J. Racek, A. Remková / J. Bernášková, D. Ratajský.

Úprava: K. Špičková, L. Olšovský
Dramaturgie: K. Špičková
Scéna a kostýmy: L. Loosová
Hudební spolupráce: J. Petr
Pohybová spolupráce: H. Číčelová

Facebook