U Hitlerů v kuchyni

U Hitlerů v kuchyni

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Miláček Anna

Divadlo Palace, Praha

29.12.201710.01.2018

Terasa

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

18.11.201720.12.2017

Arnošt Goldflam - Krátká groteskní minidramata Arnošta Goldflama používají zbraň všemi fašisty nenáviděnou - humor.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Délka představení: 160 min.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Po strašlivé zkušenosti druhé světové války jsme věřili, že bacil fašismu je navždy pohřben na dně masových hrobů obětí koncentračních táborů a vojáků i civilistů na bojištích celého světa. Ale jako mor ze středověkých odpoadních jam vrací se obživlý bacil fašismu a nacionalismu i dnes, kdy opět napadá mocichtivé a zamindrákované mezi námi, ty s touhou vládnout a být uctíván bez vlastní zásluhy, hájit a obhájit svou hloupost a nabubřelost pokořením všech, kteří je převyšují.

Umění má v boji s neofašismem a neonacismem jen omezené možnosti, ale přesto jich musí využívat, a to zejména dnes. Krátká groteskní minidramata Arnošta Goldflama používají zbraň všemi fašisty nenáviděnou - humor. Grotesknost jeho příběhů vychází ze srážky tupé směšné idyly civilních životů fašistických idolů (Hitler, Braunová, Göring apod.) se zrůdnostmi, které ve jménu moci a ideologie napáchali. Otcem tohoto groteskního vidění je Chaplinův film Diktátor a my bychom rádi přišli s jeho pravnukem - "U Hitlerů v kuchyni".

Pavel Tesař - Adolf Hitler I., Himmler
Miroslav Hanuš
- Adolf Hitler II., Göring
Jan Vondráček
- Adolf Hitler III., Goebbels
Čeněk Koliáš
- Stalin
Magdalena Zimová
- Adolf Hitler V., sekretářka
Vlastimil Zavřel
- Adolf Hitler VI., sólista operety
Marie Turková
- Eva Braunová
Ivana Lokajová
- paní Goebbelsová, průvodčí
Arnošt Goldflam - Arnošt Goldflam
Milan Potoček
- Hitlerjugend
Tobiáš Vacek, Bruno Aguas, (členové DRDS) - Georg Tabori
Otto-Antonín Goldflam - dítě
Hana Czivišová - sólistka operety
Halina Ničová - sborový zpěv
Kateřina Jirčíková, Pavel Lipták, Tomáš Rejholec, Jan Vondráček, Pavel Tesař, Miroslav Hanuš, Magdalena Zimová, Čeněk Koliáš, Ivana Lokajová - operetní orchestr pod taktovkou Milana Potočka

Režie: Jan Borna - Režijní spolupráce: Jan Vondráček - Scéna: Jaroslav Milfajt - Kostýmy: Petra Goldflamová-Štětinová - Jevištní kresby: Petr Hloušek - Asistent režie a dramaturgická spolupráce: Barbora Futerová

Fotky a videa

Facebook