Monsieur Amédée

Monsieur Amédée
Alain Reynaud-Fourton - Monsieur Amédée aneb Ty vraždy už stačí drahoušku.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jak sám podtitul napovídá, jedná se o velmi humornou, lechtivou a téměř detektivní zápletku. Přesně podle hesla ,,Za vším hledej ženu“ budeme se smíchem sledovat, jak se život penzionovaného profesora francouzštiny promění pod taktovkou půvabné kněžky nejstaršího řemesla. Jak se může stát, že zakřiknutý důchodce se stane hlavou pařížské galerky a v jeho tichém, předměstském domečku zavoní dámské parfémy a vůně a šustot ženského prádla rozvíří usedlý prach zastydlé důchodcovské domácnosti. V domě se střídají podivná individua s půvabně dráždivými děvčaty a nad tím vším žasne pan profesor, který si rozhodně důchodová léta svého života takto nepředstavoval.
Ale dívejme se dál. Nezačíná se mu takto okořeněný spád událostí líbit? Nepřál by si i leckterý z nás zažít lechtivé dobrodružství a zpestřit si tak podzim života?

Režie: Gustav Skála
Hrají: Jiří Čapka, Eva Čížkovská/ Michaela Dolinová, Kateřina Urbanová/Petra Doležalová, Vít Buriánek/Petr Vágner, Ivan Vyskočil,Braňo Polák

Fotky a videa

Facebook