Divá žena

Divá žena

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Co vy na to pane Šmoldas?

Divadlo U hasičů, Praha

24.11.201716.01.2018

Další rozchod, další zklamání ... kolikáté už? Bylo jich nepočítaně a za všemi stáli, jak neočekávané, muži!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Další rozchod, další zklamání ... kolikáté už? Bylo jich nepočítaně a za všemi stáli, jak neočekávané, muži! Chovají se tak, jak to mají v genech, alespoň to tvrdí. Oni vlastně nemůžou za to, že jsou prolhaní, protivní, nepořádní a často i podvodníci. Najít Muže s velkým M se tak stává neuvěřitelně těžké. Kampak všichni zmizeli? A tak z ženy, která to ještě nevzdala, se stává "divá". Protože, co jiného jí vlastně zbývá?

S nadhledem vedená litanie o tom, jak těžké je najít toho pravého, přestože máte šarm i smysl pro humor. Velmi odlehčené monodrama s Annou Polívkovou adaptovala Halina Pawlovská.

Režie ... Lucie Poláčková

________________________________________________________________________

Anna Polívková

Anna Polivková je oblíbenou českou herečkou s velkým hereckým nadáním a především komediálním talentem. Je dcerou herce Bolka Polívky a herečky Evelyny Steimarové - po mamince další pokračovatelka slavného hereckého rodu Steimarů.

Po studiu na pražské státní konzervatoři navštěvovala katedru nonverbálního divadla HAMU. V roce 1999 odcestovala do Paříže na Mezinárodní škole pohybového divadla Jacqua Lecoqa.


Procestovala Evropu s klaunským pouličním představením Skok kachny a Kanadu se Sabooge Theater Company. Nastudovala představení Vagina monology v Nosticově divadle pod Čertovkou. České filmové publikum si mělo možnost Annu oblíbit v mnoha úspěšných snímcích. V roce 1999 se objevila ve filmu Saši

Gedeona „Návrat Idiota“, spolu s otcem si zahrála v kriminálním filmu F. A. Brabce „Bolero“ (2004). Dále se objevila ve filmovém debutu Julia Ševčíka „Restart“ (2005). V následujícím roce ztvárnila postavu Jolany ve snímku Jiřího Vejdělka „Účastníci zájezdu“ a v roce 2008 vystupovala jako usedlá sekretářka v komedii „Vy nám taky šéfe!“. Televizní diváci sledují osud její hrdinky, doktorky Martiny Hermanové, v seriálu Ordinace v růžové zahradě, napjatě hltají příběh „Ukradená spermie“ projektu „Soukromé pasti“, kde je Anna laborantkou, nebo si plačící smíchy užívají její sólo výstupy v pořadu „Na stojáka“. Živě provázela večerem při předávání cen Český lev společně se svým otcem.


Halina Pawlowská

Vystudovala scénáristiku a dramaturgii na FAMU. V devadesátých letech moderovala TV pořady Zanzibar (cestopisný) a V žitě (později Žito) – týdeník složený ze společenských reportáží. Právě díky této zkušenosti byla zahraničním investorem vybrána za šéfredaktorku tehdy nově vzniklého společenského týdeníku Story, který vedla 7 let. Po sedmi letech Story opustila a založila vlastní časopis Šťastný Jim. V současné době je šéfredaktorkou nejprodávanějšího časopisu Glanc o životním stylu.

Za svoji literární a jinou činnost odbdržela Halina Pawlowská řadu ocenění, například v roce 1994 Českého lva v kategorii Nejlepší scénář za film Díky za každé nové ráno a dvakrát po sobě televizní ocenění Týtý – Pořad roku za talk-show Banánové rybičky, kterou Česká televize vysílá už od roku 1999.

 

Facebook