Praha - Dakar

Praha - Dakar

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

2x Woody Allen

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

23.01.201824.02.2018

Báječná neděle v parku Crève Coeur

Divadlo Kalich, Praha 1

23.01.201825.04.2018

Dana Batulková a Miloslav Mejzlík vyrážejí společně na nebezpečný závod pouští
/>Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Společnost Makroconcert, s.r.o. připravuje novou konverzační komedii pro dva herce

Jste vdaná? Jste ženatý? Kolikrát jste ustoupili partnerovi ve svých životních plánech, touhách a snech a přizpůsobili život jeho rytmu a rodině? Kolikrát jste si řekli „a dost", „tohle je příliš" nebo snad „tohle nepřežiju"?
Buďte klidní. Jste na tom dobře. Dana Batulková s Miloslavem Mejzlíkem mají stejné problémy, ale řeší je na poušti vzdálené daleko od civilizace a životně důležité vody. Blízko jim jsou jen draví supy. Snad jakoby tušili, že manželský konflikt přece nemůžou přežít...

Paříž - Dakar
Manželský pár závodí ve značně obtížném motoristickém závodě Paříž - Dakar, který je oříškem i pro ostřílené jezdce. Brzy se ukáže, že každý z manželů absolvuje tento závod ze zcela jiných důvodů. Zatím co muž je profesionální závodník a vítězství by pro něj bylo možná završením kariéry, žena absolvuje závod proto, aby v poušti řešila manželskou krizi. Jejich auto má během závodu defekt a oba manželé tak mají dostatek času na rozhovor. Co ale nemají, je trpělivost. Ukáže se, že slabším článkem řetězu je právě manžel a žena svoji převahu bezezbytku využije. Kdo nemá v poušti vodu, zemře. Muž ji nemá, žena ano. A nehodlá se dělit.

Iva Klestilová skvěle adaptovala scénář litevského kontroverzního spisovatele a básníka Sigitas Parulskise, jehož tvorbu si čeští diváci oblíbili po úspěchu divadelní hry Jeskynní žena. Spojením specifického humoru S. Parulskise a bohatých divadelních zkušeností Ivy Klestilové vznikla fantastická hra, která je svým tématem blízká každému manželskému páru.

Dana Batulková
Po absolutoriu na DAMU v roce 1981 prošla scénami v Kladně a Mladé Boleslavi. Nebyla však - jak říká - „správným dělníkem divadla", chtěla být v centru dění. Roku 1983 odešla z divadla na „volnou nohu'' a spolupracovala s Volným spojením režisérů na různých divadelních projektech. Do stálého angažmá se vrátila až v roce 1997 a to do divadla Komedie, kde zažila pět šťastných tvůrčích let s režiséry Janem Nebeským a Michalem Dočekalem. Hostovala i na dalších pražských scénách, ztvárnila mnoho výrazných divadelních rolí. Diváci ji znají i z filmu a televize. Její charisma, civilní herecký projev i ochotu pouštět se do nových projektů několikrát využili talentovaní debutanti - kromě Milana Šteindlera ve filmu Vrať se do hrobu (role manželky) ji angažovala Sabina Remundová (TV hra Maryška), Viktor Preiss (Léčba neklidem), Ben Tuček ji obsadil do filmové prvotiny Děvčátko. Popularitu jí přinesl TV seriál Redakce, kde hrála emancipovanou novinářku Annu, objevila se i v seriálu Náměstíčko, v TV hře Nezvěstný ztvárnila ženu ve zlomovém životním období.
Jedním z nejvýraznějších úspěchů poslední doby je vítězství třetí řady soutěžního pořadu Star Dance. Česká televize ji následně nominovala právě za vítězství ve Star Dance III jako Objev roku v anketě TýTý 2008. O vítězi v této kategorii rozhodovali diváci svými hlasy, které posílali prostřednictvím sms zpráv v průběhu slavnostního večera.

Dana Batulková opět zabodovala a zlaté zrcadlo za Objev roku získala. Momentálně ji můžete vidět jako fanynku Marcelku v sitcomu TV Nova Comeback.

Miloslav Mejzlík
Po absolvování brněnské JAMU byl v angažmá v Divadle J. Wolkera, v Divadle pracujících  Gottwaldov a v letech 1988-90 v Divadle S.K. Neumanna. Od roku 1991 do roku 1993 byl členem hereckého souboru Divadla Na zábradlí odkud v roce 1994 přešel do divadla Komedie. V letech 2001-2002 působil na volné noze, během tohoto období hostoval v Národním divadle v Praze i v Divadle Na zábradlí (v inscenaci JE SUiS J. Nebeského). V roce 2003 nastoupil do činohry Národního divadla v Brně, kde působil do roku 2005 také jako umělecký šéf.
Od ledna 2006 je ve stálém angažmá opět v Divadle Na zábradlí.
Je znám také z televizní obrazovky, hraje v seriálu Rodinná pouta, věnuje se práci v rozhlase a dabingu.

Facebook