Pár vyvolených

Pár vyvolených

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Funny Girl

Studio DVA divadlo, Praha 1

18.11.201709.06.2018

Miláček Anna

Divadlo Palace, Praha

18.11.201710.01.2018

Délka představení: 110 minut.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Bernard Werber

 V jakémsi zvláštním prostoru se setká mladá žena a mladý muž. Ona je krotitelka v cirkuse, on vědec. Od začátku jsou si nesympatičtí a zdá se, že neexistuje nic, co by je mohlo spojit. Pomůže jim nečekané poznání skutečné reality, ve které se ocitli, a vědomí společného osudu k otevření nejskrytějších komnat jejich duší a k nalezení vzájemného vztahu?

Brilantní černá komedie francouzského autora řeší lidské vztahy a problém překonání sobecké perspektivy v moderním světě. Kromě skvělé zábavy a vynikajících hereckých výkonů nabízí divákovi pohled na lidstvo tak nějak shora.

Hrají: Lenka Vlasáková

       Michal Dlouhý

Překlad: Julek Neumann

Režie: Kateřina Iváková

Facebook