In the Name of Gift

In the Name of Gift
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Česky a německy

22. Pražský divadelní festival německého jazyka

Termíny a místa konání:

Venuše ve Švehlovce, Praha 3 | Zobrazit na mapě

29.11.2017 17:30 Venuše ve Švehlovce Vstupenky
30.11.2017 17:30 Venuše ve Švehlovce Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Off-program
lunatiks produktion, Depresivní děti touží po penězích:
In the Name of Gift

Performance jako dar. Dar jako performance. Něco za něco.

Berlínský divadelní kolektiv lunatiks produktion a pražský umělecký gang Depresivní děti touží po penězích vyhlašují novou republiku, jejíž motto zní „Have fun and save the world!" a po Berlíně otevřou její pop-up ambasádu také v Praze.

Možnost audience budete mít v průběhu dnů otevřených dveří na velvyslanectví, kde Vás kromě wellcome drinku, nezávazných small talks i protokolárních rozhovorů čeká také unikátní kolekce diplomatických darů. Od nich si nová republika slibuje získání mocenských výhod a navázání přátelských vztahů s pečlivě vybranými globálními hráči dneška: mj. se Severní Koreou, tzv. Islámským státem nebo také společností Google či organizací FIFA a také jedním důchodcem.

S kým se vyplatí být v současném světě zadobře? A jakým darem si lze koupit jeho přízeň? A na jaký dar přispějete Vy? Nějaký dar si odnese každý. Hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere.

Facebook