Hrdý Budžes

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Dvě noci na Karlštějně

zrušená představení

Divadlo Kalich, Praha 1

25.02.201828.05.2018

Sugar

Divadlo Na Fidlovačce, Praha 4

25.02.201813.03.2018

Vynikající tragikomedie s Bárou Hrzánovou v roli osmileté Helenky Součkové ( cena Thálie za mimořádný ženský jevištní výkon ). Vaše bránice nebude 165 minut v klidu!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Vynikající tragikomedie s Bárou Hrzánovou v roli osmileté Helenky Součkové ( cena Thálie za mimořádný ženský jevištní výkon ). Vaše bránice nebude 165 minut v klidu!

Prostřednictvím bezelstného, neopakovatelného projevu malé žačky nakouknete do "husákovských" 70 let - období komunistické normalizace v maloměstě Ničíně. Dozvíte se, co si Helenka musela nechat na "Až bude velká", proč maminka cvičila stoj na hlavě anebo že "srdce je ta úplně nejhorší nemoc, a že jak má někdo srdce, tak skoro určitě umře" ...

Přijďte se pobavit a zároveň pomáhat! Výtěžek tohoto charitativního představení pomůže dětem s postižením a jejich rodinám prostřednictvím veřejně prospěšné společnosti I MY.

Fotky a videa

Facebook