Nevillův ostrov

Nevillův ostrov

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Obrazy tvé lásky

Veletržní palác, Praha 7

Komedie o vypjatých chvílích uvnitř pánské skupinky byla poprvé uvedena v divadle Stephen Joseph Theatre ve Scarboroughu v roce 1992 a Divadlo Titans ji uvádí v české premiéře.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Autor: Tim Firth
Režie: Alexandr Minajev
Hrají: Jan Révai / Marek Pospíchal, Kamil Halbich, Filip Čapka, Vašek Vašák / Tomáš Kobr, Anežka Hessová, Kristýna Frejová

Výtečná komedie pro sehranou pánskou čtyřku o malém dobrodružství, které vynese na světlo spoustu věcí, o kterých se obvykle nemluví. Členové středního managementu společnosti Salfordská Minerální Voda se během teambuildingového víkendu ocitnou na opuštěném ostrůvku uprostřed řeky (Roy se modlil, místo aby řídil člun kolem skaliska). Je listopad, všechno halí hustá mlha a ačkoli je to do hotelu vzdušnou čarou něco před kilometr, ztroskotance čekají dvě noci v „divočině“. Neville byl sice zvolen za vedoucího výpravy, ovšem není to zrovna rodilý vůdce. Angus je domácí puťka, ale zase má batoh plný neuvěřitelně drahých pomůcek pro přežití mimo civilizaci, a Roy právě prodělává období křesťanského probuzení (po psychickém zhroucení a pokusu o sebevraždu) a v každé pohromě vidí důkaz Boží prozřetelnosti. Muziku tvrdí Gordon, sarkasta bezohledný až do morku kostí, ale zároveň neskutečně zábavný.

Trosečníci nemají žádné jídlo a marně se snaží občerstvit párkem, který Angus ukradl u snídaně z cizího talířku, noc čtveřice stráví v hrůze z neexistujícího psychopatického zabijáka. Druhý den zahánějí hlad rozmoklou pizzou, kterou vyplavila řeka. K večeru už všem praskají nervy a když zmizí lano, mačeta a Roy, není pochyb, že na něj přišel další sebevražedný záchvat… Není ale všechno, jak se na první pohled zdá…

Facebook