Skleněný zvěřinec

Skleněný zvěřinec

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Caveman

Různá místa v České republice

24.05.201831.07.2018

Bez předsudků

Divadlo Kalich, Praha 1

23.05.201809.10.2018

Skleněný zvěřinec - Klasické drama tak trochu po buransku…. Hořká komedie Tennesseeho Williamse o jedněch bizarních námluvách, třech osamělých postelích v malém bytě, zvířátcích ze skla a touze odejít přijede do Šternberka 24. dubna 2017.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tom Wingfield má problém. Cítí se být básníkem, jenomže tráví dny jakožto nevalně placený skladník. Navíc je stále na pokraji vyhazovu, neboť v práci hledá hlavně způsob, jak se někde ulít a napsal tam pár básní. A v 1+1 s hype¬raktivní matkou soustředění také moc není. Že by stačilo koupit auto, nalít do něj benzín a rozletět se svobodně do světa? To ovšem člověk nesmí být jediným živitelem nezaměstnané matky a sestry. Ledaže by se podařilo plachou a zakomplexovanou sestru Lauru provdat!

Představení Skleněný zvěřinec se koná v produkci agentury ARKS Plus, s. r. o. a ve spolupráci s městem Šternberk, MAS Šternbersko a partnery.

Fotky a videa

Facebook