Měsíc na vsi

Měsíc na vsi

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Ani spolu, ani bez sebe

Divadlo Kalich, Praha 1

23.11.201720.03.2018

Ivan Sergejevič Turgeněv - Třicetiletá, pro mnohé okouzlující dáma Natalja Petrovna se na letním bytě už nějakou dobu nudí...

Délka představení: 2hod.20min.

Anglické titulky

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Manžel stále pracuje, milenec čtyři roky pouze vzdychá, tchýně s vychovatelkou hrají karty a doktor je neustále cynický. Ještě, že děti mají nového učitele. Přijel jen na měsíc; vyrábí ohňostroje, střílí po chřástalech a pouští draky. A přitom rozvíří poklidný venkov i unavené duše víc, než je zdrávo. Možná je to jen nádech k letní aféře, možná je to poslední příležitost skutečně milovat a člověk musí obětovat vše... Z toho vedra i víru se však točí hlava příliš. A ne a ne se vzpamatovat. A on?

Režie: Radovan Lipus

Hrají:
Milan Kačmarčík, Klára Cibulková, Kristýna Frejová, Kamil Halbich, Luboš P. Veselý, Tomáš Pavelka, Milena Asmanová, j.h., Jiří Suchý z Tábora, j.h., Anna Fišerová, j.h., Jiří Weiner, j.h., Ivana Vojtová / Karolína Vrtišková a další.

Fotky a videa

Facebook