Monology vagíny

Monology vagíny

ZRUŠENO-náhradní představení

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

2x Woody Allen

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

23.01.201824.02.2018

Báječná neděle v parku Crève Coeur

Divadlo Kalich, Praha 1

23.01.201825.04.2018

Kulturní portál.cz uvádí 6. ročník divadelní přehlídky Letní scéna Harfa - Monology vagíny


POZOR ZMĚNA - Vzhledem k onemocnění jedné z hlavních protagonistek představení Monology vagíny dochází na Letní scéně Harfa ve dnech 10.8. a 3.9.2017 ke změně titulu.

Náhradní představení:

10.8.2017 - CAVEMAN Letní scéna Harfa 10

3.9.2017 - NATĚRAČ

Vsupenky zůstávají v platnosti, pokud někomu náhradní titul nevyhovuje, vstupné Vám bude vráceno v místě zakoupení. Děkujeme za pochopení.

 

V případě nepříznivého pořasí se představení přesouvají do Divadla Gong, Sokolovská 191, Praha 9. O případném přesunu budeme informovat na www.letniscenaharfa.cz v den konání cca 3 hodiny před začátkem představení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Dojemná a rozpustilá exkurze do poslední neprobádané oblasti je oslavou ženské sexuality ve vší své složitosti a tajemnosti.

Hrají: Dagmar Bláhová, Michaela Sajlerová, Jitka Asterová

Facebook