Léto slovenských hvězd: Skaza Titaniku

Léto slovenských hvězd: Skaza Titaniku

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bez předsudků

18.10. zrušené představení

Divadlo Kalich, Praha 1

22.01.201818.04.2018

Divadlo Kalich

Divadlo Kalich, Praha 1

22.01.201803.06.2018

Příběh Titaniku je o lidské marnivosti a to je téma, které je dnes možná aktuálnější než kdykoli předtím.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Skaza Titaniku

Zkáza Titaniku dodnes fascinuje a inspiruje umělce napříč žánry. John Fiske napsal vtipnou parodii pro dva herce, kteří spekulují nad tím, jak by si zkázu Titaniku zahráli, kdyby tu možnost měli. Milan Lasica původní nápad rozvinul, text upravil a vznikla hra plná humoru sebeironie a klaunských gagů.

Příběh Titaniku je o lidské marnivosti a to je téma, které je dnes možná aktuálnější než kdykoli předtím. I proto je text hry pouze inspirací pro dva herce – klaunů, kteří téměř dvě hodiny v plném nasazení diváky nejen baví, ale jako správní klauni, řeknou i to, co si jiní dovolit nemohou …

Hrají: Sväťo Malachovský a Michal Kubovčík, režie: Karol Vosátko

Facebook