Mnoho povyku pro nic

Mnoho povyku pro nic
William Shakespeare - Mnoho povyku pro nic - Originální nastudování Shakespearovy komedie o lásce a milostných útrapách se odehrává v Anglii během druhé světové války.

Termíny a místa konání:

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1 | Zobrazit na mapě

28.1.2018 17:00 Divadlo bez zábradlí Vstupenky
19.2.2018 19:00 Divadlo bez zábradlí Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mnoho povyku pro nic

Originální nastudování Shakespearovy komedie o lásce a milostných útrapách se odehrává v Anglii během druhé světové války. V improvizovaném rozhlasovém studiu uspořádá skupina dobrovolníků, piloti a ženy Spojenecké armády (kromě Britů to byli Američané, Australani i Čechoslováci), živé vysílání hry “Mnoho povyku pro nic”, aby podpořili morálku mužů na frontě. Příběhy herců se tak začínají prolínat s postavami ze Shakespearovy hry a oba světy se propojují.

Jako speciální bonus jsou všechna představení vysílána živě přes internet, stejně jako kdysi bývaly vysílány rozhlasové hry.

Lucie Benešová

Roman Zach

Karel Heřmánek jr. / Štěpán Benoni

Nikol Kouklová / Vanda Chaloupková / Anna Stropnická

Veronika Žilková

Petr Pospíchal

Martin Zbrožek

Veronika Freimanová / Dana Morávková

Anežka Rusevová / Sitková Kristina

Zdeněk Dušek

Valéria Vasil´ová

Fotky a videa

Facebook