Už nikdy sám!

Marc Becker: Už nikdy sám! - Nezůstávejte sami. Přijďte se samotě zasmát! Ve své hře Už nikdy sám! se německý režisér a dramatik Marc Becker zabývá fenoménem dnešní doby, a to osamělostí lidí ve velkoměstech.

Termíny a místa konání:

Divadlo Kalich, Praha 1 | Zobrazit na mapě

4.4.2018 19:00 Divadlo Kalich Vstupenky

POZOR ZMĚNA 12.10.2017!!! Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení.
Omluvte, prosíme, změnu dnešního představení z důvodu onemocnění v týmu inscenace Už nikdy sám!, která měla být původně na repertoáru. Naštěstí o divácký zážitek nepřijdete, neboť se nám podařilo zajistit pro Vás jiné představení, v němž se také setkáte s PAVLEM LIŠKOU A JOSEFEM POLÁŠKEM jako v původně plánované hře. Doplní je ještě MARTIN ZBROŽEK. Všichni tři se scházejí ve strhujícím improvizačním představení MILOSTNÝ TROJÚHELNÍK, na jeviště přicházejí bez předem daného scénáře a postupně jim ve spolupráci s publikem pod rukama roste příběh někdy jak ze života, jindy plný imaginace a představ… Rozhodně je na co se těšit. Dnešní repríza v Divadle Kalich bude o to vzácnější, že jen pro tento večer se do Milostného trojúhelníku vrátí Pavel Liška, který v něm už delší dobu neúčinkuje.
Více se o inscenaci dozvíte pod odkazem: http://www.milostnytrojuhelnik.cz/


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ve své hře Už nikdy sám! se německý režisér a dramatik Marc Becker zabývá fenoménem dnešní doby, a to osamělostí lidí ve velkoměstech. Vystavěl v ní poněkud bizarní situaci dnešních singles, kteří se snaží uniknout pocitu osamělosti a najít si někoho, s kým budou sdílet svůj život. Přirozeným způsobem jim to nejde, musí toho docílit promyšleným plánem, dokonce za hranicí zákona. A stane se ještě něco daleko zvláštnějšího – po městě se najednou začnou ztrácet desítky a desítky občanů…

„Téma té hry je, myslím, naprosto trvalé, lidské a obecné snad pro všechny věky věků. Jsou jím samota, pocit a tíha z té samoty a touha nebýt sám. Naše hra je osobitá, dojemná a snad i vtipná tím, jak se postavy s pocitem samoty nesmiřují a začnou se s ním velmi po svém vypořádávat.“

Pavel Liška

„Samotu zná každý. Někdo ji má rád a někdo ji dokonce vyhledává, ale většina lidí se jí bojí a pro mnoho z nás je prokletím. Marc Becker napsal o samotě komedii. Vypráví o obyčejných lidech, kteří se perou se svojí samotou, a divák se směje. Umí si udělat ze samoty srandu. Protože ví, že to je to nejlepší, co člověk může udělat, když se něčeho bojí. Smát se a nabíjet se optimismem.“

OSOBY A OBSAZENÍ

paní Müllerová ….. Zuzana Bydžovská

pan Meier ….. Pavel Liška

pan Schulz ….. Josef Polášek 

režie: Petr Novotný

Obsazení a více informací o představení zde

 

Fotky a videa

Facebook