S úsměvy idiotů

S úsměvy idiotů
Jan Vodňanský, Petr Skoumal, Jan Borna - Kabaret, tentokrát literární...

Termíny a místa konání:

Divadlo v Dlouhé, Praha 1 | Zobrazit na mapě

30.11.2017 19:00 Divadlo v Dlouhé Vstupenky
27.12.2017 19:00 Divadlo v Dlouhé Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jan Vodňanský, Petr Skoumal, Jan Borna

S úsměvy idiotů
Režie: Jan Borna a Miroslav Hanuš
Hudba: Petr Skoumal
Scéna: Jaroslav Milfajt
Kostýmy: Hana Fischerová
Hudební nastudování: Milan Potoček
Dramaturgie: Ilona Smejkalová

Kabaret tentokrát literární, jehož kostru tvoří písničky dvojice Vodňanský — Skoumal a maso-hořko-vtipné opusy režiséra Jana Borny, který se představí i jako básník. Zazní také anonymní poezie a nápisy ze zdí činžáků i toaletních kabinek, jak je posbírali básníci Zdeněk Troup a Miroslav Holub.
Inscenace je ohlédnutím za textappealovou formou divadla, kterou proslavily malé scény a autorské dvojice šedesátých let. Kdo nutně potřebuje prudké dějové zvraty či údery brutální stylizace, mohl by být zklamán. Ale ten, komu udělají radost i věci prostší a jemnější, bude potěšen.

Hrají M. Doležalová, F. Cíl, M. Hanuš, Č. Koliáš, V. Lazorčáková, J. Meduna, M. Potoček, P. Tesař, T. Turek, L. Veliká, M. Veliký

Česká premiéra 19. listopadu 2015

Facebook