Kontrola kvality

Kontrola kvality
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Pražský divadelní festival německého jazyka 2015

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Caveman

Různá místa v České republice

23.01.201815.05.2018

Podivuhodné cesty Julese Verna

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

09.02.201810.02.2018

Cena: V prodeji od 15.10.2015 od 9 hodin

Pražský divadelní festival německého jazyka 2015 - Nikdy jsem se neptala, PROČ se mi to stalo. Proč jsem před 20 lety letěla se svými rodiči ze Stuttgartu na Krétu oslavit maturitu. Proč jsem skočila v tom prázdninovém letovisku do bazénu – po hlavě, na straně pro neplavce.

S českými titulky

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Rimini Protokoll: Kontrola kvality

Pondělí 23.11. 18:00 – 19:30
Úterý 24.11. 18:00 – 19:30

Režie Rimini Protokoll – Helgard Haug und Daniel Wetzel

Nikdy jsem se neptala, PROČ se mi to stalo. Proč jsem před 20 lety letěla se svými rodiči ze Stuttgartu na Krétu oslavit maturitu. Proč jsem skočila v tom prázdninovém letovisku do bazénu – po hlavě, na straně pro neplavce. Byl to poslední pohyb, k němuž jsem své tělo dokázala přimět“, říká protagonistka. Budeme uchváceni a fascinováni Marií-Cristinou Hallwachsovou a lehkostí, s níž dokáže vyprávět svůj autentický příběh. „Expertka všedního dne“nám ukazuje, že život je zázrak a štěstí. Svou jemně ironickou a hravou inscenací se tvůrcům skupiny Rimini Protokoll daří zbavit těžké téma melancholického smutku a zdůraznit hloubku myšlenek a lehkost, s níž protagonistka dokáže přitakat životu.

Pozváno na Mülheimer Dramatikerpreis 2014

Uvádíme ve spolupráci s Divadlem Archa a Festivalem Akcent

S českými titulky

 

Foto: © Cecilia Gläsker

Fotky a videa

Facebook